Najlepsze karty kredytowe, tanie pożyczki i kredyty, banki przez internet. Strona główna : karta-kredytowa.com : oferty banków

Interesuje Cię internetowa karta debetowa, pożyczka czy lokata bankowa ? W naszym portalu bankowym polecamy naszym zdaniem najlepsze karty kredytowe, kredyty, banki, pożyczki ... Wypełnij i wyślij wniosek do banku online przez nasz serwis

Zestawienie ofert : NAJLEPSZE KARTY KREDYTOWE : Zamów kartę przez internet !

NAJLEPSZE KARTY KREDYTOWE. Polecamy zwłaszcza KARTY KREDYTOWE GE MONEY BANK oraz KARTA KREDYTOWA MBANKU. Najlepsze karty kredytowe Visa, Maestro i MasterCard na oświadczenie. Najlepsze banki w Polsce, tanie kredyty.

 
Strona główna Bank BPH
Formularz kontaktowy
 • Kredyt gotówkowy

  KREDYT GOTÓWKOWY MULTICZWÓRKA!

  DOSKONAŁY Z KAŻDEJ STRONY!

  • Oprocentowanie tylko 4%
  • Prowizja tylko 4%
  • Kwota do 4000 zł

  Sprawdź, czy możesz skorzystać z promocji!

  Dowiedz się więcej Umów się z doradcą

  Promocja "Multiczwórka" jest dostępna dla umów kredytu gotówkowego zawartych na okres od 6 do 12 miesięcy na podstawie wniosku o kredyt gotówkowy od 1 040 zł brutto do 4 000 zł brutto złożonego w okresie 1.12.2014 - 28.02.2015 r. za pośrednictwem Oddziałów, Placówek Partnerskich, Departamentu Sprzedaży Telefonicznej lub za pośrednictwem strony internetowej gotowkaonline.pl. Promocja nie dotyczy wnioskodawców, którzy na dzień złożenia wniosku mają lub w okresie do 180 dni poprzedzających dzień złożenia wniosku mieli w Banku kredyt lub pożyczkę gotówkową. Wyliczenia reprezentatywne dla promocji na dzień 20.11.2014 r.: stała stopa oprocentowania kredytu 4%, całkowita kwota kredytu (netto) 2 500 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 12,03%, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 2 657,28 zł, wysokość miesięcznej raty 221,44 zł. Całkowity koszt kredytu 157,28 zł, w tym odsetki 57,28 zł oraz kredytowana prowizja 100 zł. Regulamin Promocji oraz Taryfa Opłat i Prowizji są dostępne w Oddziałach i Placówkach Partnerskich Banku oraz na bph.pl. Bank uzależnia przyznanie kredytu i jego wysokość od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
  Bank BPH SA z siedzibą przy ul. płk. Jana Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk.

 • Maksymalne Konto

  MAKSYMALNE KONTO

  LAUREAT RANKINGU MONEY.PL "NAJLEPSZE KONTO PREMIUM 2014"

  Dowiedz się więcej Umów się z doradcą Złóż wniosek

  Ranking opublikowany w dniu 24.03.2014, opracowany na podstawie ofert banków obowiązujących w marcu 2014.

Karta Fair MasterCard/VISA

Karta Fair

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny
 • wyślij na Facebook
 • wyślij na Digg
 • wyślij na Twiter
 • wyślij na Stumble
 • wyślij na Blogger
 • wyślij na Wykop

Serwis karta kredytowa poleca: kredyty: na nieruchomości, samochodowe, gotówkowe, karty kredytowe, kredyty konsolidacyjne, ike, rachunki bankowe dla firm, oraz konta osobiste. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą ! Wykorzystaj okazję i złóż wniosek kredytowy do najlepszych banków w Polsce takich jak PKO BP SA, Mbank, BZ WBK, Santander Consumer Bank, Deutsche Bank, Millenium i inne. Zapraszamy.

Czy wiesz że: Pierwszy bankomat zainstalował w Polsce w latach 80 bank Pekao SA. W roku 1990 wyodrębniono dział zajmujący się akceptacją kart, tworząc spółkę PolCard. Pierwszą kartę Visa wydał w 1991 r. Bank Inicjatyw Gospodarczych SA.

Copyright © http://www.karta-kredytowa.com